Kolonia w Czarnogórze PDF Drukuj Email

W dniach 14 - 24 sierpnia 2012 roku grupa uczniów naszej szkoły wypoczywała na kolonii w Czarnogórze, w uroczej nadmorskiej miejscowości Ulcinj. Organizatorem wyjazdu był dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku pan Bogdan Sebzda.

     Podczas pobytu dzieci realizowały program rekreacyjny, na który składały się gry i zabawy ruchowe, plażowanie i kąpiele morskie. Ponadto zwiedziły Kotor – miasto wpisane w listę UNESCO z przepiękną panoramą na najdalej wysunięty na południe fiord Europy, Budvę i wyspę Świętego Stefana. Uczestnicy kolonii podziwiali także Jezioro Szkoderskie i odwiedzili Szkodrę, największe miasto w północnej Albanii.Poznawanie kultury, historii i przyrody, atrakcyjnego turystycznie kraju jakim jest Czarnogóra, było dla dzieci niezwykłym przeżyciem i na długo pozostanie w ich pamięci.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.