Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
 
14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszyscy pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 zebrali się w sali gimnastycznej, aby uczcić swoje branżowe święto. W dniu tym tradycją jest, że zostają wręczone nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody Dyrektora, Burmistrza oraz Kuratora. W tym roku w gronie nagrodzonych pedagogów znaleźli się: mgr Agnieszka Bartnik, mgr Lidia Baryła, mgr Renata Bondyra, mgr Dorota Chmura, mgr Anna Filip, mgr Ryszard Firleta, mgr Agata Jurkiewicz, mgr Danuta Krupińska, mgr Katarzyna Krupińska, mgr Karolina Malec mgr Maria Pasterska, mgr Dorota Paszkowska, mgr Piotr Wajda, mgr Wiesława Zając. Nagrodę Burmistrza otrzymała mgr Elżbieta Kubaszek, zaś Nagrodę Kuratora mgr Agnieszka Bernacka.  Wśród nagrodzonych przez pana Dyrektora Bogdana Sebzdę znaleźli się również pracownicy administracji szkolnej oraz obsługi: mgr Elżbieta Dziedzic, Bogumiła Szawarniak, Agnieszka Dudek, Kazimiera Krupa, Jolanta Kubicka, Grażyna Łapka, Urszula Świętoniowska oraz Małgorzata Żołyniak.
 
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.