Piknik w „ Dwójce” PDF Drukuj Email
18 maja w sobotę miał miejsce w naszej placówce piknik szkolny. Jak co roku na naszych milusińskich, uczniów i ich rodziców, znajomych oraz sympatyków naszej szkoły czekało mnóstwo atrakcji. Piknik rozpoczął się od uroczystego otwarcia placu zabaw oraz siłowni na boisku szkolnym. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Miasta Przeworska dr Leszek Kisiel, Gwardian Klasztoru, Proboszcz Parafii pw. Św. Barbary O. Izajasz Styczyński, Dyrektor SP 2 mgr Bogdan Sebzda i przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Lech. Następnie O. Gwardian poświęcił  nowy obiekt i wreszcie dzieci mogły z niego skorzystać.

            Na scenie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły z przedstawieniami, tańcami i piosenkami. Zebrani goście mogli podziwiać kunszt występów artystycznych, piękne dekoracje i pomysłowe stroje. Najmłodsi mogli skorzystać z Dmuchanego Placu Zabaw, Artystycznego Makijażu Twarzy, zajęć manualnych, plastycznych, zabaw przy muzyce z chustą animacyjną. Odbył się również bardzo ciekawy pokaz tresury psów i rodzinne zabawy oraz zawody sportowe.

            Nie brakowało również punktów oferujących usługi gastronomiczne: sklepik szkolny „ Tuptuś”, ciasta na świetlicy szkolnej, bigos, ciepła herbata, woda z sokiem oferowane przez kuchnię naszej szkoły oraz grill ( karkówka, kaszanka i kiełbasa).

            Niezwykłym powodzeniem cieszyła się również loteria fantowa „ Koniczynka”. Oprócz ciekawych fantów na zakończenie loterii odbyło się losowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Główną nagrodą był rower i hulajnoga elektryczna.

            Pomimo kaprysów pogody zabawa udała się, a pogoda wytrzymała do końca,

galeria 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.