Ogłoszenie - egzamin ósmoklasisty PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku informuje, że egzaminy ósmoklasistów (15, 16 i 17 kwietnia 2019 r.) odbędą się zgodnie z planem mimo prowadzonej, w naszej szkole, akcji strajkowej, która nie została przerwana.

Zbiórka uczniów w szkole – godzina 8:15

Przypominam, że każdy uczeń powinien mieć przy sobie legitymację szkolną, długopis z czarnym wkładem, linijkę na egzamin z matematyki, małą butelkę wody.

Dni przeznaczone na egzaminy ósmoklasistów (15 – 17 kwietnia 2019), zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, są wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla pozostałych uczniów.

Bogdan Sebzda