Powitanie wiosny! PDF Drukuj Email

 

W naszym  przedszkolu  przygotowania  do  pożegnania  zimy i  powitania  wiosny  zaczęły  się  kilka  dni  wcześniej.  Zmieniła  się  dekoracja przedszkola  z  zimowej  na  wiosenną. W  salach  zazieleniły  się  kąciki  przyrody.  Nie  zabrakło  również  prac  plastycznych  dotyczących  pierwszych  zwiastunów  wiosny. Jak co roku 21 marca uczniowie naszej szkoły brali udział  w barwnym korowodzie na powitanie nowej pory roku. To czas, w którym przyroda budzi się po zimowym śnie do życia, budzą się zwierzęta, rośliny a my tego dnia chcieliśmy obudzić wiosnę. Podczas  uroczystości  dzieci  z oddziału przedszkolnego „0”a  miały  okazję  przywoływać  wiosnę  piosenkami i  głośnymi  okrzykami. Wszystkie  przedszkolaki   przemaszerowały  barwnym  pochodem  po  mieście, trzymając  w  rękach  wiosenne  symbole. W  ten  sposób  dzieci    wyraziły  swoją  radość  z  przyjścia  nowej pory  roku.

galeria


 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.