Zabawa karnawałowa w "0"a PDF Drukuj Email

               Tuż  po feriach dnia 25 lutego 2019 r. odbył się szkolny bal przebierańców. To dla przedszkolaków dzień  niezwykły, często
wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą   przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.  Tak też było u nas.

Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, żołnierzy, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. O świetną atmosferę podczas zabawy zadbała Rzeszowska Szkoła Muzyczna „Yamaha”. Dzieci świetnie się  bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w różnych konkursach i  zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po krótkim wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca  w rytm samby, walczyka, Kaczuch. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci  z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu    w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie  w przygotowanie pięknych balowych strojów.

galeria

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.