Święto Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email

11.10.2018 r. odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, uczniowie oraz rodzice na czele z przewodniczącą Rady Rodziców panią Agnieszką Lech oraz jej zastępcą panią Elżbietą Kukulską. W tym roku Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali nauczyciele: wicedyrektor szkoły pan Piotr Wajda, pani Anna Dołhun, pani Justyna Flis, pani Joanna Hołowaty, pani Małgorzata Kądziołka, pani Danuta Krupińska, pani Małgorzata Kolczak, pani Renata Łojko, pani Alicja Nowinowska, pan Krystian Sebzda, pani Dorota Paszkowska, pani Edyta Puchała-Bułaś, pani Lidia Sztych-Hudala oraz pan Mariusz Siuśta. Dyrektor przyznał także nagrody pracownikom obsługi i administracji: pani Barbarze Kiełb, pani Elżbiecie Dziedzic, pani Elżbiecie Kowal, pani Wioletcie Sobiegraj, pani Ewie Bajdzie, pani Agnieszce Charze oraz panu Marianowi Kapłonowi. Nagrodę Burmistrza Miasta Przeworska otrzymał pan Marian Pieniążek, a Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty pan Janusz Czerwiński.

W części artystycznej wystąpili uczniowie klas: IV b, V b i V c, przygotowani przez panie: Sabinę Cieślak i Katarzynę Kaczmarzyk oraz pana Mariusza Siuśtę.

Po części oficjalnej Rada Rodziców zaprosiła pracowników SP 2 na uroczysty obiad do Restauracji „Terapia”. Uczestniczył w nim także Burmistrz Miasta Przeworska pan Leszek Kisiel, który złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Edukacji.

galeria 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.