Z wizytą u seniorów PDF Drukuj Email
Dnia 23.01.2018 roku dzieci ze świetlicy szkolnej odwiedziły seniorów z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku. Wychowankowie z klasy II b, III d i III e pod opieką Pani Renaty Bondyry przygotowali montaż słowno-muzyczny pt. „Jest taki dzień” - nawiązujący do minionych świąt Bożego Narodzenia. Podopieczni DPS włączyli się do wspólnego śpiewania dobrze znanych kolęd - dawnej tak chętnie śpiewanych w ich rodzinnych domach. Mniej znaną pastorałkę „Gore Gwiazda Jezusowi” przepięknie wykonał Wiktor Stęchły z kl. III b, wraz z towarzyszącym mu chórem świetlicowych aniołów. Na zakończenie spotkania dzieci złożyły życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka, które wraz laurkami i przygotowanymi przez Panią Małgorzatę Balawender kwiatami róż, trafiły do wszystkich kochanych seniorów. Spotkanie wywołało wiele wzruszeń i poruszyło serca tych najstarszych (nawet 100 latków) i tych jeszcze bardzo młodych, wchodzących dopiero w dorosłe życie - oby nigdy nie zapomnieli o chorych, samotnych, czekających na ich pamięć i odwiedziny.
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.