Dzień Babci i Dziadka - I a PDF Drukuj Email

24 I 2017 uczniowie klasy I a, zorganizowali w szkole Dzień Babci i Dziadka. Przygotowali przedstawienie pt. „Babcie i Dziadkowie – jacy są?”Babcie i Dziadkowie są bardzo różni. Doświadczenia szkolne pokazują, że babcia i dziadek niekoniecznie chodzą o lasce, mają wielkie binokle i suknie do kostek. Często dziadkowie naszych uczniów, to ludzie energiczni, aktywni zawodowo i towarzysko. Nie zdziwi już nikogo opowieść o dziadkach obsługujących komputer, telefon, uprawiających rekreacyjnie sport. To właśnie oni byli bohaterami przedstawienia. Dzieci przygotowały też upominki a Rodzice smaczny poczęstunek. 

Opiekunowie: wychowawca kl. Ia – Dorota Paszkowska oraz p. Paulina Gnatek

 galeria

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.