„Tajemnica nocy betlejemskiej..." PDF Drukuj Email

 

„Tajemnica nocy betlejemskiej trwa bez przerwy,
wypełnia dzieje świata
i zatrzymuje się na progu ludzkich serc"
/ Jan Paweł II /

 

 

W atmosferze betlejemskiej nocy, uprzedzając niejako rodzinną atmosferę wigilijnego wieczoru, 21 grudnia w szkolnej sali gimnastycznej odbyła się akademia dla uczniów klas IV-VII pod hasłem „Betlejem jest w nas”. Miała ona charakter refleksji nad tajemnicą Bożego Narodzenia oraz celebrowaniem tego święta.
Uczniowie klasy VII c, którzy przygotowali akademię przypomnieli, że istotą Bożego Narodzenia jest to, by Chrystus narodził się w ludzkich sercach. Nad przygotowaniem akademii czuwali: p. Lidia Sztych-Hudala, p. Anna Dolłhun, p. Mariusz Siuśta, a oprawę plastyczną wykonała p. Justyna Flis.
Na zakończenie akademii głos zabrał dyrektor szkoły Bogdan Sebzda. Złożył świąteczne życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim uczniom.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.