„Okładka mojej ulubionej książki”- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny PDF Drukuj Email

9.12.2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Przeworska. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-III z 11 szkół podstawowych miasta Przeworska oraz Gminy Przeworsk. Konkurs został zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa realizowanego przez SP 2.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

·  kategoria klas 0-I:

- I miejsce - Laura Półtorak z kl. 0 a  (opiekunowie: p. W. Zając i p. A. Dybka)

- II miejsce - Maja Szawarniak z kl. I b (opiekun: p. M. Kądziołka)

- wyróżnienie - Lena Pieniążek z kl. 0 a (opiekunowie: p. W. Zając i p. A. Dybka)

·  kategoria klas II-III:

- I miejsce - Szymon Kukulski z kl. III sp. (opiekun: p. R. Balawender)

- II miejsce - Aniela Kuczek z kl. III b (opiekun: p. A. Filip)

- III miejsce - Jakub Łabuz z kl. III c (opiekun: p. M. Siuśta)

- wyróżnienie - Nikodem Kowal z kl. II a (opiekun: p. A. Jurkiewicz)

·  Nagrodę Specjalną Gazety Jarosławskiej otrzymał Ignacy Szpunar z kl. III a (opiekun: p. A. Dołhun).

Dyrektor SP 2 pan Bogdan Sebzda przyznał Nagrodę Specjalną uczennicy Dominice Sekrecie z kl. III e Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku.

Sponsorami nagród byli: Burmistrz Miasta Przeworska, Gazeta Jarosławska, Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku. Słodki poczęstunek ufundowała pani Marzena Cedzidło.

Osobami odpowiedzialnymi za przebieg konkursu były panie: Edyta Puchała-Bułaś, Maria Pasterska, Renata Łojko oraz pracownik biblioteki miejskiej - pani Katarzyna Buczek.

Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w realizację konkursu!