Warsztaty w MBP w Przeworsku – 01.12.2017r. PDF Drukuj Email

Klasa III d miała okazję odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną w Przeworsku uczestnicząc w zajęciach edukacyjno – plastycznych pt. „Oto Pippi….. i inni ponadczasowi bohaterowie” prowadzonych przez p. Katarzynę Buczek. Dzieci brały udział w różnych zadaniach dotyczących bohaterki książki Astrid Lindgren  pt. „Pippi Pończoszanka”. Musiały wykazać się  nie tylko wiedzą  o samej bohaterce książki, ale także zręcznością, sprawnością manualną, dokładnością, spostrzegawczością i sprytem. Zajęcia sprawiły dzieciom miłą       i niezapomnianą zabawę.  Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek  i pamiątkowe zdjęcie.