Ważna to rzecz – młodym być w jesieni życia PDF Drukuj Email

16 listopada 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przeworska i Starostwa Powiatowego swoje święto obchodzili seniorzy. Na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Tym razem ubogacili ją występem uczniowie klasy III b oraz klas Vc, VI a i VIb, prezentując swoje taneczne, muzyczne i recytatorskie talenty w programie przygotowanym pod kierunkiem pań: Anny Filip, Urszuli Kuryło, Anny Dołhun, Lidii Sztych-Hudali oraz pana Mariusza Siuśty W krótkim występie artystycznym wyrazili szacunek dla seniorów, uznanie za ich mądrość życiową oraz ciepło i zrozumienie, jakim obdarowują młodsze pokolenia. Miło było widzieć radość i wzruszenie na ich twarzach. 

galeria 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.