Biała Laska PDF Drukuj Email

16 listopada w Terapii już po raz kolejny odbyło się spotkanie Powiatowego Koła  Polskiego Związku Niewidomych z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski. Jak zwykle w wyniku współpracy PK PZN ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku uczniowie naszej placówki przygotowali program artystyczny dla uczestników tego spotkania. Uczennice klas czwartych przygotowały piosenki, zaś uczniowie klas specjalnych I – VII przedstawili inscenizację wiersza Jana Brzechwy Na straganie”. Dzieci świetnie spisały się z powierzonego im zadania i godnie zaprezentowały swoje umiejętności oraz całą społeczność SP nr 2. Uczniów przygotowali  panie: mgr Beata Wajhajmer, mgr Renata Balawender, mgr Urszula Sebzda oraz pan mgr Mariusz Siuśta. Dekoracje do inscenizacji przygotowała pani mgr Agnieszka Łosiniecka oraz pani mgr Małgorzata Rybak – Bilska.

galeria 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.