Spotkanie autorskie z Wojciechem Ulmanem PDF Drukuj Email

7 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku odbyło się spotkanie z panem Wojciechem Ulmanem – pisarzem, poetą, fotografikiem. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 0-III, podzieleni na cztery grupy wiekowe. W trakcie spotkania autor zaprezentował uczniom swoje utwory, poświęcone w przeważającej części tematyce przyrodniczej. Prezentację ubarwiły wspaniałe fotografie. Pan Wojciech zadawał pytania,  na które dzieci odpowiadały z wielkim zaangażowaniem. Najbardziej aktywni uczniowie otrzymali książeczki z dedykacją od autora. Zainteresowani mogli także zakupić bajki i wiersze Wojciecha Ulmana. Na zakończenie podziękowano pisarzowi brawami i wręczono pamiątkowy dyplom. Organizatorem spotkania byli nauczyciele bibliotekarze - Maria Pasterska i Renata Łojko.

galeria 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.