Stypendia Burmistrza Miasta Przeworska PDF Drukuj Email

 

30 października 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku Burmistrz Miasta Przeworska Pan Leszek Kisiel wręczył uczniom szkół podstawowych i gimnazjum stypendia za wybitne osiągnięcia oraz za szczególne wyniki w nauce.
Wśród stypendystów znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły: Hubert Najda, Wiktoria Dryla, Wiktoria Ruchała, Karina Zaręba, Zuzanna Ruchel, Marcin Chmura, Amelia Sobiegraj, Jakub Kolczak, Karol Ochyra, Nikodem Kądziołka, Alicja Bujny, Milena Leja, Julia Panek, Jakub Wieliczko, Igor Zięba, Wojciech Bondyra, Natalia Niemiec, Jakub Bratko-Makaran, Michał Świtalski, Aleksandra Firleta, Nina Majczak, Julia Cieleń.
Gratulujemy!

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hugona Kołłątaja     w Przeworsku.
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.