Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email

Dnia 27 października 2017 roku 77 pierwszoklasistów zostało pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. W obecności panów dyrektorów, zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli oraz kolegów ze starszych klas złożyli oni uroczyste ślubowanie. Przyrzekli, że będą uczciwie i rzetelnie pracować, szanować się nawzajem, a swym zachowaniem i nauką będą sprawiać radość rodzicom i wychowawcom. Symbolicznym ołówkiem zostali pasowani na uczniów przez pana dyrektora Bogdana Sebzdę. Aby otrzymać ten zaszczytny tytuł, pierwszaki złożyły swój pierwszy egzamin z wiedzy na temat ojczystego kraju i zasad obowiązujących w naszej szkole. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przywitali młodszych kolegów wierszem oraz własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek. Od wychowawców pierwszoklasiści otrzymali okolicznościowe dyplomy, a od rodziców pamiątkowe książki. Uroczystość zakończyła się sesją zdjęciową, po której dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.