Dzień Otwarty PDF Drukuj Email
20 października w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Otwarty. Tradycją lat poprzednich dla wszystkich odwiedzających zostały przygotowane liczne atrakcje: malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, zabawy przy tablicach interaktywnych, komputerach, mini zoo, gra na instrumentach perkusyjnych i klawikordzie oraz tor przeszkód. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Rodzice mogli zapisać swoje pociechy do klasy pierwszej i do zerówek oraz zwiedzić szkołę, poznać jej bazę, porozmawiać z nauczycielami, pedagogami szkolnymi, specjalistami z zakresu oligofrenopedagogiki, sudopedagogiki oraz spektrum autyzmu. 
Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w Dniu Otwartym, a chcieliby zapisać swoje dzieci do naszej placówki zapraszamy codziennie do sekretariatu szkoły od godziny 8:00 do 15:00. Przyjmujemy również dzieci do klas specjalnych posiadających orzeczenie o kształceniu specjalnym dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, lekkim, z niepełnosprawnościami sprzężonymi oraz ze spektrum autyzmu.
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.