Dzień Otwarty w ARiMR PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pt. „ Rolnictwo oczami najmłodszych”. 20 października odbyły się Dni Otwarte ARiMR w Przeworsku pod hasłem „ Razem WPROWadzajmy zmiany, żyjmy bezpiecznie”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 10. 00. Uczniowie klas specjalnych IV – VII,  klasy IIIe oraz uczniowie naszej szkoły, którzy zostali  laureatami konkursu zostali zaproszeni przez kierownika ARiMR p. Tomasza Kojder. Na początku uczniowie otrzymali identyfikatory i zostali wpisani do księgi gości. Następnie zwiedzili budynek ARiMR. Tutaj została zorganizowana lekcja postępowania w niebezpiecznych sytuacjach przez ratowników FALK. Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, w ramach którego zostały wręczone nagrody jego laureatom: Oliwii Ilasz, Matyldzie Dołędze, Michałowi Szklarkowi, Zuzannie Kłapie, Mai Superson oraz Julii Stepaniak i Natalii Niemiec. Dzieci wzięły również udział w konkursie wiedzy o rolnictwie. W ramach dnia otwartego odbyły się pokazy sprzętu policyjnego, straży pożarnej oraz sprzętu rolniczego. Uczniowie byli bardzo zainteresowani i chętnie skorzystali z możliwości dotknięcia oraz wypróbowania rożnych gadżetów i elementów wyposażenia Policji oraz Straży Pożarnej. Na zakończenie zostaliśmy zaproszeni na pieczone ziemniaki. To był naprawdę ciekawy i pełen atrakcji dzień.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.