Dzień Nauczyciela Drukuj Email

 

W naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej był uroczyście obchodzony 13 października o godzinie 15.00. na sali gimnastycznej. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz delegacje klas III – VII. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Gwardian Klasztoru Bernardynów O. Izajasz Styczyński oraz przedstawicielki Rady Rodziców p. Agnieszka Lech i p. Elżbieta Kukulska.  Wszystkich zebranych przywitał dyrektor szkoły Bogdan Sebzda. Odczytał list od Burmistrza Miasta Przeworska dr Leszka Kisiela. Następnie wręczył nagrody nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Wśród nagrodzonych znaleźli się: mgr Piotr Wajda, mgr Dorota Paszkowska, mgr Danuta Krupińska, mgr Malgorzata Kolczak, mgr Alicja Nowinowska, mgr Elżbieta Kowalik, mgr Lucyna Puć, mgr Anna Filip, mgr Malgorzata Rybak Bilska, mgr Urszula Łaniusz. Wyróżnieni pracownicy szkoły to : Bogumiła Szawarniak, Grażyna Łapka, Agnieszka Chara, Jolanta Kubicka, Urszula Świętoniowska i Małgorzata Żołyniak. Nagrodę Burmistrza otrzymała pani mgr Anna Dołhun.  Następnie glos zabrał O. Izajasz Styczyński, który wszystkim zebranym przekazał najserdeczniejsze życzenia. Na ręce dyrektorów szkoły przedstawicielki Rady Rodziców przekazały kwiaty oraz złożyły podziękowania i serdeczne życzenia.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów pod opieką pani mgr Anny Filip, mgr Malgorzaty Kolczak, mgr Mariusza Siuśty oraz p. Urszuli Kuryło. Nasi uczniowie jak zwykle byli profesjonalnie przygotowani, zaprezentowali ciekawy program, rozbawili nas do łez i wzruszyli.

galeria


Zdjęcie użytkownika Urząd Miasta Przeworska.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.