grono pedagogiczne PDF Drukuj Email

mgr Małgorzata Balawender – wychowawca świetlicy
mgr Agnieszka Bartnik – 
edukacja wczesnoszkolna

mgr Lidia Baryła - kierownik świetlicy

mgr Renata Bondyra – wychowawca świetlicy
mgr Renata Balawender –
edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

mgr Agnieszka Bernacka - plastyka
mgr Dorota Chmura – język polski

mgr Sabina Cieślak - język polski
mgr Dorota Czarny - Konieczny – logopeda
 

mgr Anna Dołhun – edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Dybka - oddział przedszkolny

mgr Anna Filip – edukacja wczesnoszkolna
mgr Ryszard Firleta – przyroda, historia
mgr Justyna Flis – przyroda, chemia
mgr Sławomir Fluda – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

mgr Joanna Hołowaty - język polski

mgr Wioleta Jaskuła - oddział przedszkolny

mgr Agata Jurkiewicz – edukacja wczesnoszkolna

mgr Tomasz Kamecki - wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Kaczmarzyk - język angielski
mgr Małgorzata Kądziołka – oddział przedszkolny
mgr Małgorzata Kolczak – język angielski
mgr Elżbieta Kowalik – język angielski

mgr Danuta Krupińska – historia, plastyka

mgr Katarzyna Krupińska - pedagog szkolny
mgr Elżbieta Kubaszek – 
edukacja wczesnoszkolna

o. Ezechiel Lasota - religia 

mgr Urszula Łaniusz – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

mgr Renata Łojko – nauczyciel bibliotekarz

mgr Karolina Malec – edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki
mgr Małgorzata Mazera – pedagog szkolny

mgr Aldona Młynarczuk - historia
mgr Alicja Nowinowska – język angielski
mgr Maria Pasterska – nauczyciel bibliotekarz
mgr Dorota Paszkowska – edukacja wczesnoszkolna
mgr Danuta Piekło – wychowanie fizyczne

mgr Lucyna Pieniążek - informatyka, zajęcia komputerowe
mgr Marian Pieniążek – wychowanie fizyczne, plastyka
mgr Dorota Pomagiel – matematyka

mgr Małgorzata Posiak - matematyka

mgr Edyta Puchała-Bułaś - edukacja wczesnoszkolna
mgr Lucyna Puć – matematyka, informatyka, zajęcia komputerowe
mgr Maria Puzio – matematyka
mgr Anna Rosół – 
edukacja wczesnoszkolna

ks.Mateusz Rutkowski- religia

mgr Małgorzata Rybak-Bilska – zajęcia techniczne, wychowanie fizyczne

mgr Krystian Sebzda - wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Siuśta – edukacja wczesnoszkolna

mgr Mariusz Siuśta – muzyka

mgr Edyta Sochacka - fizyka
mgr Lidia Sztych - Hudala – język polski
mgr Piotr Wajda – przyroda, muzyka
mgr Beata Wajhajmer – język polski, zajęcia rewalidacyjne

o. Leon Wierzbicki - religia
mgr Wiesława Zając – edukacja wczesnoszkolna

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.