Znowu są wakacje! PDF Drukuj Email

Dopiero „wczoraj” był początek roku, powitania, nowe rozdania, niepewność jaki też będzie ten nadchodzący rok szkolny, a już  mamy znów czerwiec i koniec roku. Jak co roku była z tej okazji wielka gala, rozdania nagród, łzy wzruszenia i wielka radość, że czeka nas beztroski czas wypoczynku i zabawy. Dziś pozostały nam już tylko zdjęcia, przejrzyjmy je i cieszmy się z pięknego lata pełnego słońca, radości i  wielu niezapomnianych przeżyć.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH WAKACJI I UDANEGO URLOPU!

galeria                                                                                                                                                                                  Beata Wajhajmer

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.