Wizyta oddziału zerowego z Miejskiego Przedszkola nr 2 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017 20:32

9 czerwca oddział zerowy z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Przeworsku wraz ze swoim nauczycielem panią Renatą Kuchtar oraz panią Katarzyną Flis odwiedził naszą szkołę. Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w klasie I a prowadzonych przez panią Agatę Jurkiewicz. Mogły poczuć się jak prawdziwi uczniowie, gdyż siedząc w ławkach wspólnie z pierwszoklasistami wykonywały ćwiczenia w kartach pracy i na tablicy interaktywnej, a także rozwiązywały bajkowe zagadki. Następnie przedszkolaki zwiedziły szkołę: świetlicę, stołówkę, bibliotekę, salę gimnastyczna i komputerową. Odwiedziły panią higienistkę i równolatków z oddziału przedszkolnego 0 b. Na pożegnanie otrzymały od uczniów kl. I a słodkie pszczółki z logo szkoły oraz baśniowe kolorowanki. Pierwszoklasiści także zostali obdarowani przez swych młodszych kolegów, dzieci dostały misie - zakładki do książek. Przedszkolaki pełne wrażeń opuściły naszą szkołę.

galeria

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.