Dzień Dziecka w klasie I a PDF Drukuj Email

Od samego rana na dzieci czekały miłe niespodzianki. Zaczęło się nietypowo, bo od smakowitego deseru czekoladowo – owocowego. Przygotowali go uczniowie klasy gastronomicznej ZSZ w Przeworsku wraz ze swym opiekunem panią Iloną Sznajder  - Jabłońską oraz rodzicami. Była to fontanna czekoladową. Dalsza część niespodzianek czekała na dzieci na terenie Centrum Rekreacji i Sportu na ul. Budowlanych. Wzięły udział w zawodach sportowych na wesoło, bawiły się na placu zabaw, a także urządziły wyścigi, sprawdzając swą szybkość. Wyczerpujące zawody wzmogły apetyt, ale rodzice przygotowali pyszne hot dogi z grilla. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał medal i prezenty z okazji Dnia Dziecka. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że dzień był niesamowicie udany.

galeria

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.