Wycieczka do piekarni w ramach projektu „Akademia Młodego Kucharza” PDF Drukuj Email

18, 19 i 22 maja uczniowie kl. I a, II b oraz IV b pod opieką pań: Agaty Jurkiewicz, Anny Filip, Małgorzaty Rybak - Bilskiej i Urszuli Kuryło, w ramach projektu Akademia Młodego Kucharza odwiedzili piekarnię „Felicja”, gdzie mieli okazję obejrzeć proces powstawania chleba, zaobserwować pracę piekarzy, a nawet w niej uczestniczyć. Ogromną frajdą było wkładanie chlebowego ciasta do koszyczków oraz degustacja świeżutkich, pachnących, niebiańsko smacznych (jak to określiły dzieci) kromek pieczywa i ciasteczek. Gorąco dziękujemy pani  Felicji Ścisłowicz za gościnność i poczęstunek.