Wigilia Miejska PDF Drukuj Email

Wspólne łamanie się opłatkiem, życzenia i śpiewanie kolęd. Na miejską Wigilię na placu Adama Mickiewicza przyszło kilkuset przeworszczan.

galeria

Więcej…
 
Warsztaty Muzyczne w Stalowej Woli PDF Drukuj Email


W dniu 28 listopada w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyły się warsztaty muzyczne dla laureatów wojewódzkiego przeglądu zespołów szkolnych „O GĘSIE PIÓRO”.

Więcej…
 
Dzień Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email

     W naszej szkole tradycyjnie już na początku grudnia ma miejsce jeszcze jedna uroczystość szkolna jaką jest Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych.

galeria

Więcej…
 
Święto Białej Laski PDF Drukuj Email

          15 listopada miała miejsce uroczystość Święta Białej Laski, która jak co roku została przygotowana przez Związek Niewidomych w restauracji Terapia. Uroczystość tą uświetnił występ artystyczny młodzieży z naszej szkoły.

galeria

Więcej…
 
Kurs metodyczno – językowy w Wielkiej Brytani PDF Drukuj Email

     W listopadzie 2012 roku uczestniczyłyśmy (Małgorzata Kolczak i Elżbieta Kowalik) w kursie metodyczno-językowym w Oksfordzie. Na dwutygodniowy wyjazd  otrzymałyśmy granty  z  Narodowej Agencji Fundacji  Rozwoju Systemu Edukacji, która realizuje program europejski „Uczenie się przez całe życie”. Komponent tego programu „Comenius - Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej” adresowany jest do środowisk edukacyjnych w celu doskonalenia zawodowego.

galeria

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia919293949596979899100NastępnaOstatnie »

Strona 99 z 102


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.