Dzień Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email

     W naszej szkole tradycyjnie już na początku grudnia ma miejsce jeszcze jedna uroczystość szkolna jaką jest Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych.

galeria

Więcej…
 
Święto Białej Laski PDF Drukuj Email

          15 listopada miała miejsce uroczystość Święta Białej Laski, która jak co roku została przygotowana przez Związek Niewidomych w restauracji Terapia. Uroczystość tą uświetnił występ artystyczny młodzieży z naszej szkoły.

galeria

Więcej…
 
Kurs metodyczno – językowy w Wielkiej Brytani PDF Drukuj Email

     W listopadzie 2012 roku uczestniczyłyśmy (Małgorzata Kolczak i Elżbieta Kowalik) w kursie metodyczno-językowym w Oksfordzie. Na dwutygodniowy wyjazd  otrzymałyśmy granty  z  Narodowej Agencji Fundacji  Rozwoju Systemu Edukacji, która realizuje program europejski „Uczenie się przez całe życie”. Komponent tego programu „Comenius - Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej” adresowany jest do środowisk edukacyjnych w celu doskonalenia zawodowego.

galeria

Więcej…
 
Pasowanie na Ucznia PDF Drukuj Email

    Dnia 31 października 2012 roku 70 pierwszoklasistów stało się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. W obecności zaproszonych gości, dyrektora szkoła, rodziców, nauczycieli oraz kolegów ze starszych klas złożyli oni uroczyste ślubowanie.

galeria

Więcej…
 
„Janusz Korczak – patron dziecięcych marzeń” PDF Drukuj Email

26 października 2012 r. odbyła się akademia zatytułowana „Janusz Korczak – patron dziecięcych marzeń”. Była ona podsumowaniem szkolnego projektu pod hasłem „Tydzień Janusz Korczaka w naszej szkole” realizowanego w ramach Roku Korczakowskiego.

galeria

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia8182838485868788NastępnaOstatnie »

Strona 86 z 88


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.