Złożyliśmy hołd "Pamięci" PDF Drukuj Email
   „Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże na niebie, zapomnij o mnie”.
                                                                         Ks. J. Twardowski
              

21 września w naszej szkole miała miejsce podniosła uroczystość patriotyczna poświęcona 73 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Uroczystość tą zaszczyciło swoją obecnością wielu zaproszonych gości, jednak honorowymi gośćmi tego dnia byli uczestnicy XII Motocyklowego Rajdu Katyńskiego.

galeria

Więcej…
 
Wakacje, wakacje i po wakacjach PDF Drukuj Email

Skończyły się wakacje, nadszedł wrzesień i jak co roku rozpoczął się rok szkolny. 3 września cała społeczność szkolna zgromadziła się przed budynkiem naszej szkoły, aby wspólnie przejść do Klasztoru OO. Bernardynów na Mszę Świętą.

Więcej…
 
Wycieczka w bieszczady PDF Drukuj Email

W dniach 27-29 sierpnia zorganizowana została przez Uczniowski Klub Sportowy „Bernardyni” przy udziale radnych miasta Przeworska: Pana Andrzeja Rozpotyńskiego i Pana Jana Pawłowskiego oraz dyrektora Szkoły Podstawowej  nr 2 w Przeworsku Pana mgr Bogdana Sebzdy, nauczycieli i pracowników szkoły wycieczka dzieci i młodzieży autokarem (48 osób) w Bieszczad

galeria

Więcej…
 
Kolonia w Czarnogórze PDF Drukuj Email

W dniach 14 - 24 sierpnia 2012 roku grupa uczniów naszej szkoły wypoczywała na kolonii w Czarnogórze, w uroczej nadmorskiej miejscowości Ulcinj. Organizatorem wyjazdu był dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku pan Bogdan Sebzda.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia818283848586NastępnaOstatnie »

Strona 86 z 86


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.