Ogólnopolska zbiórka żywności "Podziel się posiłkiem" PDF Drukuj Email

W dniach 28 i 29 września 2012 r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku wzięła po raz piąty udział w ogólnopolskiej akcji „Podziel się Posiłkiem”, organizowanej przez Fundację Polskich Banków Żywności w Warszawie.

galeria

 

Więcej…
 
Wycieczka klasy IV b PDF Drukuj Email

W dniu 25.09.2012 r. dzieci z klasy IV b z naszej szkoły wspólnie wyjechały z uczniami z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie na wycieczkę po przepięknym, jesiennym Podkarpaciu.

galeria

Więcej…
 
Złożyliśmy hołd "Pamięci" PDF Drukuj Email
   „Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże na niebie, zapomnij o mnie”.
                                                                         Ks. J. Twardowski
              

21 września w naszej szkole miała miejsce podniosła uroczystość patriotyczna poświęcona 73 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Uroczystość tą zaszczyciło swoją obecnością wielu zaproszonych gości, jednak honorowymi gośćmi tego dnia byli uczestnicy XII Motocyklowego Rajdu Katyńskiego.

galeria

Więcej…
 
Wakacje, wakacje i po wakacjach PDF Drukuj Email

Skończyły się wakacje, nadszedł wrzesień i jak co roku rozpoczął się rok szkolny. 3 września cała społeczność szkolna zgromadziła się przed budynkiem naszej szkoły, aby wspólnie przejść do Klasztoru OO. Bernardynów na Mszę Świętą.

Więcej…
 
Wycieczka w bieszczady PDF Drukuj Email

W dniach 27-29 sierpnia zorganizowana została przez Uczniowski Klub Sportowy „Bernardyni” przy udziale radnych miasta Przeworska: Pana Andrzeja Rozpotyńskiego i Pana Jana Pawłowskiego oraz dyrektora Szkoły Podstawowej  nr 2 w Przeworsku Pana mgr Bogdana Sebzdy, nauczycieli i pracowników szkoły wycieczka dzieci i młodzieży autokarem (48 osób) w Bieszczad

galeria

Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia8182838485NastępnaOstatnie »

Strona 84 z 85


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.