Kołłątaj działa lokalnie PDF Drukuj Email
            Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku z dniem 1 września 2013 r. rozpoczęło realizację projektu „Kiedy babcia była mała, kiedy dziadek chłopcem był”.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie więzi międzypokoleniowej pomiędzy dziećmi i ich dziadkami oraz dostarczenie dzieciom wiedzy o minionych czasach. Działania projektowe możliwe są dzięki dotacji w ramach programu „Działaj lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację Fundusz Lokalny w Leżajsku.

galeria

Więcej…
 
Koniec wakacji PDF Drukuj Email

      Nie tak dawno brzmiał dzwonek wieszczący nam wakacje, a już z powrotem wzywa nas do szkoły. Wakacje minęły, lato nam dopisało, było upalne i pełne wrażeń. Ale zwykle to co miłe kończy się zbyt szybko. Z lekką nostalgią wracamy w mury szkolne. Nasze mury przez te wakacje zyskały na wyglądzie, odnowiono elewację, cały budynek ocieplono i wymieniono całą instalację grzewczą. Szkoła wypiękniała, dzięki czemu łatwiej nam było do niej wrócić.

galeria

 

Więcej…
 
Rok szkolny 2013/2014 PDF Drukuj Email

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego:

8:45 - zbiórka przed szkołą

8:50 - wyjście na mszę św. do klasztoru O.O. Bernardynów w Przeworsku

10:00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego przed budynkiem szkoły

 
Nadeszły wakacje! PDF Drukuj Email

 

„ Dojrzewam do swego miejsca na ziemi”

             Wydawałoby się to jakby wczoraj po raz pierwszy rozbrzmiał dzwonek, a już zakończyliśmy rok szkolny.

27 czerwca o godzinie 17 pożegnaliśmy szóstoklasistów. Na uroczyste zakończenie roku szkolnego przybyli goście: burmistrz miasta Przeworska Dariusz Łapa, ojciec gwardian Marceli Gęśla, radny powiatu przeworskiego Jan Pieniążek oraz przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Ciąpała – Trojnar.

galeria

Więcej…
 
Piknik 2013 PDF Drukuj Email

            Jedną z tradycji naszej szkoły jest organizowanie corocznego pikniku rodzinnego. Impreza ta daje możliwość wspólnej zabawy i integracji społeczności szkolnej i miejskiej, a dochód z niej zawsze przeznaczany jest na ważny cel.

            W bieżącym roku piknik odbył się 23 czerwca na Zielonej Dolinie, dzięki uprzejmości i gościnności O. Gwardiana Marcelego Gęśli. Ponieważ pogoda dopisała, przybyło wielu przeworszczan, aby wspólnie bawić się i miło spędzić niedzielne popołudnie.

Swoją obecnością zaszczycili nas również O. Gwardian Marceli Gęśla, Burmistrz Miasta Przeworska p. Maria Dubrawska-Lichtarska oraz Przewodniczący Rady Miasta p. Andrzej Rozpotyński.

 

galeria

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

Strona 84 z 92


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.