......................................................... PDF Drukuj Email


 
Dni Otwarte Szkoły PDF Drukuj Email
         3 października odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły. W dniu tym rodzice mogli zapisać swoje pociechy do pierwszej klasy oraz oddziałów zerowych. Już od godziny 15. 00. rozpoczął się duży ruch w naszej szkole. Rodzice, dziadkowie oraz dzieci mogli zobaczyć całą szkołę. Wszystkie pomieszczenia zostały udostępnione, w wielu odbywały się ciekawe zajęcia. Były zajęcia plastyczne, artystyczne, kącik tworzenia ozdób oraz biżuterii, kącik artystycznego malowania twarzy. W salach językowych  dzieci mogły  poznać możliwości tablic interaktywnych: układały puzzle, kolorowały obrazki oraz grały w różnorodne gry dydaktyczne.
 
Więcej…
 
Spotkanie z kombatantami PDF Drukuj Email

 

11 września 2013 r. odbyło się spotkanie zorganizowane przez Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Przeworsku z okazji 74. rocznicy wybuchu  II wojny światowej, w którym wzięli udział byli żołnierze, przedstawiciele władz miasta i powiatu, harcerze oraz zaproszeni nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły.

Więcej…
 
Na pokładzie Zawiszy PDF Drukuj Email

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre, ale w zakamarkach naszej pamięci tkwią nadal wspomnienia wyjątkowych wakacyjnych chwil, których nie jest w stanie zagłuszyć ani dzwonek szkolny, ani nawet hałas i gwar panujący podczas długich przerw. Wystarczy tylko zamknąć oczy, żeby odżyły w nas  krajobrazy, smaki i  zapach ostatniego lata. W tornistrze zaś nieśmiało pobrzękują muszelki, kolorowe kamyki i inne małe trofea, z którymi tak trudno nam się jeszcze rozstać.

 galeria

Więcej…
 
Wizyta Pana Wicekuratora Oświaty PDF Drukuj Email

Dnia 17 września 2013 roku naszą szkołę odwiedził Podkarpacki Wicekurator Oświaty pan Antoni Wydro. Nasz gość zwiedził szkołę oraz rozmawiał z dziećmi i nauczycielami. Wielkie wrażenie na naszym gościu zrobiło wyposażenie placówki w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny (tablice interaktywne, sprzęt komputerowy, pracownie językowe). Pan wicekurator zapoznał się również z sukcesami jakie odnieśli nasi uczniowie w konkursach i zawodach sportowych, rożnych szczebli, w ciągu ostatnich lat.

            Na koniec wizyty pan Antoni Wydro wpisał się do księgi gości odwiedzających naszą szkołę.

                                                                                                                                                                                             Piotr Wajda

galeria

 

 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

Strona 83 z 92


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.