Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem .... PDF Drukuj Email

17 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe wszystkich pracowników szkoły oraz emerytów. Tradycją już stało się, że przed feriami zimowymi spotykamy się, aby wspólnie spędzić czas, pokolędować i powspominać. Cieszymy się, gdy widzimy jak z roku na rok przybywają do nas w coraz liczniejszej grupie nasi dawni koledzy i koleżanki. Na te spotkania oprócz pracowników szkoły przybywają również zaproszeni goście.

galeria

Więcej…
 
Ferie u Kołłątaja PDF Drukuj Email

Zajęcia odbywają się codziennie w godz. 900 – 1300

 

Więcej…
 
Wigilia Miejska 2013 PDF Drukuj Email

  Tradycyjnie, bo już po raz trzeci, przeworszczanie spotkali się na placu Adama Mickiewicza na wspólnej miejskiej wigilii. Mieszkańcy dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia, śpiewali kolędy. Przeworscy restauratorzy, organizacje i miejskie jednostki przygotowały świąteczne potrawy, które potrzebujący mogli zabrać do domu. Wigilia, organizowana głównie z myślą o osobach samotnych i potrzebujących, gromadzi wszystkich chętnych. Zebranym na miejskiej wigilii życzenia złożyła Burmistrz Miasta Przeworska Maria Dubrawska - Lichtarska, inicjatorka akcji.

galeria

Więcej…
 
„Bóg się rodzi, moc truchleje…” PDF Drukuj Email

 

Bóg rodzi się w stajni betlejemskiej jako bezbronne dziecko, staje się jednym z nas, śmiertelnym człowiekiem.                                                                       

            Jedną ze znanych tradycji bożonarodzeniowych jest wystawianie jasełek. Pierwsze jasełka urządził w roku 1223 wielki miłośnik Dzieciątka Jezus - św. Franciszek z Asyżu w skalnej grocie w Greccio.

galeria

 

Więcej…
 
Wycieczka klasy O „A” i O „C” do Fabryki Baniek w Nowej Dębie PDF Drukuj Email

W dniu 23 XII 2013, tuż przed wigilią dwie grupy przedszkolaków pod opieką wychowawców: Pani Urszuli Łaniusz i Pani Agnieszki Bartnik, a także chętnych rodziców, pojechały na wycieczkę do Fabryki Baniek „Biliński” w Nowej Dębie.

galeria

galeria

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

Strona 82 z 97


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.