Koniec wakacji PDF Drukuj Email

      Nie tak dawno brzmiał dzwonek wieszczący nam wakacje, a już z powrotem wzywa nas do szkoły. Wakacje minęły, lato nam dopisało, było upalne i pełne wrażeń. Ale zwykle to co miłe kończy się zbyt szybko. Z lekką nostalgią wracamy w mury szkolne. Nasze mury przez te wakacje zyskały na wyglądzie, odnowiono elewację, cały budynek ocieplono i wymieniono całą instalację grzewczą. Szkoła wypiękniała, dzięki czemu łatwiej nam było do niej wrócić.

galeria

 

Więcej…
 
Rok szkolny 2013/2014 PDF Drukuj Email

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego:

8:45 - zbiórka przed szkołą

8:50 - wyjście na mszę św. do klasztoru O.O. Bernardynów w Przeworsku

10:00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego przed budynkiem szkoły

 
Nadeszły wakacje! PDF Drukuj Email

 

„ Dojrzewam do swego miejsca na ziemi”

             Wydawałoby się to jakby wczoraj po raz pierwszy rozbrzmiał dzwonek, a już zakończyliśmy rok szkolny.

27 czerwca o godzinie 17 pożegnaliśmy szóstoklasistów. Na uroczyste zakończenie roku szkolnego przybyli goście: burmistrz miasta Przeworska Dariusz Łapa, ojciec gwardian Marceli Gęśla, radny powiatu przeworskiego Jan Pieniążek oraz przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Ciąpała – Trojnar.

galeria

Więcej…
 
Piknik 2013 PDF Drukuj Email

            Jedną z tradycji naszej szkoły jest organizowanie corocznego pikniku rodzinnego. Impreza ta daje możliwość wspólnej zabawy i integracji społeczności szkolnej i miejskiej, a dochód z niej zawsze przeznaczany jest na ważny cel.

            W bieżącym roku piknik odbył się 23 czerwca na Zielonej Dolinie, dzięki uprzejmości i gościnności O. Gwardiana Marcelego Gęśli. Ponieważ pogoda dopisała, przybyło wielu przeworszczan, aby wspólnie bawić się i miło spędzić niedzielne popołudnie.

Swoją obecnością zaszczycili nas również O. Gwardian Marceli Gęśla, Burmistrz Miasta Przeworska p. Maria Dubrawska-Lichtarska oraz Przewodniczący Rady Miasta p. Andrzej Rozpotyński.

 

galeria

 

Więcej…
 
Wycieczka do Zamościa PDF Drukuj Email

            14 czerwca zerówka 5 – godzinna była na wycieczce w Zamościu. Wyjechaliśmy o 8 rano autokarem wspólnie z zerówką ze Szkoły nr 1. W Zamościu mieliśmy spędzić cały dzień w Ogrodzie Zoologicznym. Dzieci poznały dzikie zwierzęta, o których wcześniej uczyły się, bądź widziały w telewizji. Cześć zoologiczną stanowią zwierzęta rodzime i egzotyczne wraz z pawilonami i wybiegami dostosowanymi do ich wymagań życiowych. Obecnie hodowanych jest 1460 zwierząt z 240 gatunków. Dzieci miały możliwość spotkania „oko w oko” z przedstawicielami niemal wszystkich kontynentów, poznania ich zwyczajów i środowisk życia.

galeria

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia8182838485868788NastępnaOstatnie »

Strona 81 z 88


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates download top famous people Valid XHTML and CSS.